IB Ege Group sizin için neler yapabilir?

Günümüzde, sitelerin, iş ve alışveriş merkezlerinin yönetim, temizlik, güvenlik, teknik bakım, sosyal tesis ve fitness işletmeciliği ve diğer birçok hizmetleri kendileri gibi büyük olmakta ve bu potansiyeli karşılayabilecek profesyonellerden oluşan yönetim kadrolarına ihtiyaç duymaktalar. IBEGEGROUP, işte bu hizmet alanlarında ayrıntıya verdiği önemi hizmet kalitesi ile birleştirerek, güvenli ve konforlu bir yaşam isteyen herkesin "çözüm ortağı" haline gelmiştir.

Göreve uygun personel seçiminden, garantili, kusursuz ve kesintisiz hizmet anlayışına kadar sürekli eğitim ve geliştirme programları ile kalite hizmet vermeyi amaç edinen IB EGE GROUP olarak bizler müşterilerimize bireysel ve ortak kullanım alanlarında güvenli ve konforlu bir yaşam alanı sağlamayı ilke edindik.

Gayrimenkul ve işletme danışmanlığı kapsamında ise, IBEGEGROUP olarak, ülkemizin en prestijli gayrimenkul projelerine, henüz projeler inşaat aşamasına dahi geçmeden işletim ve yönetim sistemleri ile özellikle gayrimenkul ve tapu mevzuatı konusunda, tüm tecrübemizi aktarmayı amaç edindik.

Kurucumuz

IBEGEGROUP’un kurucusu İBRAHİM BOZAN; İzmir'de doğdu, ilk ve ortaokul öğrenimini İzmir'de tamamladıktan sonra Ankara'da Tapu ve Kadastro Meslek Lisesini bitirdi. Rize ve Uşak Kadastro Müdürlüklerinde çalışırken yüksek öğrenimine devam eden kurucumuz, 1983 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Tapu-Kadastro Bölümü’nden mezun oldu. Aynı yıl Tapu Sicil Müdürü olarak Edirne iline atandı. Edirne Tapu Sicil Müdürlüğünden sonra sırası ile İstanbul'da; Fatih, Beşiktaş, Şişli, Kadıköy ve Sarıyer ilçelerinde Tapu Sicil Müdürü ve İstanbul Tapu ve Kadastro Bölge Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. 1994 yılında Harp Akademileri Komutanlığı Milli Güvenlik Akademisini bitirdi. Edirne Tapu Sicil Müdürlüğü sırasında Trakya Üniversitesinde Gayrimenkul Mevzuatı ve Tapu Sicili Uygulamaları dersleri veren kurucumuz, çeşitli panel ve konferanslarda konuşmacı olarak Gayrimenkul Sektörüne katkıda bulundu. Bu konuda çeşitli makale ve yazıları yayınlandı.

Ulusal Güvenlik ve Stratejik Araştırmalar Derneği (UGSAD) üyesi olan İbrahim Bozan, bir dönem faal futbol hakemliği ve hakem gözlemciliği yapmanın yanı sıra Sarıyer Spor Kulübünde de Başkanlık yaptı. Halen Galatasaray Kongre Üyesi olup spora katkılarını sürdürmektedir. 2005 yılında IBEGEGROUP’u kurarak bu bilgi, birikim ve tecrübesi ile Gayrimenkul Danışmanlık, Bina ve Tesis Yönetimleri, Sosyal Tesis İşletmeciliği ve Araç kiralama hizmetinde profesyonel kadrosu ile hizmet veren kurucumuz İbrahim BOZAN, aynı zamanda da İstanbul Ticaret Odası Meclis Üyeliği ve Emlak Müşavirliği Komite Başkanlığı görevinde bulundu.GYODER (Gayrimenkul Yöneticileri Derneği) üyesi olan kurucumuz, iki dönem TRFMA (Tesis Yönetim Derneği) başkanlığı görevinden ayrıldıktan sonra TYTFED (Tesis Yönetim ve Tedarikçileri Federasyonu) başkanı olarak görevini sürdürmeye devam etmektedir.

İlkelerimiz

IBEGEGROUP, istikrarlı bir şekilde büyümeyi, iş sahası ile ilgili olarak dünyadaki trendleri takip etmeyi ve gelişen ve değişen ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli yenilenmeyi hedef edinmiştir. Bunun yanı sıra, kurumsal vizyon ve misyonuna, uluslararası başarı kriterlerini dikkate alarak başlattığı yeni projeleri ile ülkemiz insanına istihdam yaratmayı öncelikli hedefleri arasında sosyal ve kurumsal sorumluluğu olarak benimsemiştir. IBEGEGROUP, tecrübeli yönetici kadrosu ile genç ve dinamik bir kadroyu birleştirerek, Türk Medeni Kanunu’nun 1007. Maddesindeki “Tapu Sicilinin tutulmasından doğan bütün zararlardan Devlet sorumludur.” ilkesini, tüm çalışanlarına şirket sorumluluğu olarak benimsetmiştir.

IBEGEGROUP olarak biz, her zaman titiz, hoşgörülü ve güler yüzlü, müşterilerimizin talep ve isteklerini karşılamada özverili ve çözüm odaklı olmayı, aldığımız sürekli eğitimler ile destekliyor ve tüm ekipmanlarda son teknolojiyi takip ediyoruz. İşimize gösterdiğimiz özeni, dürüstlüğü ve hizmet sektöründe dünya ile rekabet edeceğimize olan inancımızı her zaman koruyacağımızı taahhüt ediyoruz.

Tüm bu ilkeler ışığında, ülkemizde sektöründe lider olan kuruluşların ilk tercihi olarak çeşitli projelere ortak olduk. Özellikle Gayrimenkul Sektöründe, Tapu Kadastroya yönelik hukuksal alt yapı, teori ve uygulamada bilgi ve tecrübemizle hizmet verdiğimiz tüm kurumların başarılarından ve memnuniyetlerinden ayrı bir kıvanç duyduk. Çözüm ortağı olduğumuz kuruluşların başarılarında katkımız olduğu için gururluyuz. Dünyada büyüyen, ilk yirmi büyük ekonomi içinde olan ülkemizin, daha üst sıralara tırmanması için tüm şirketlerin global rekabetteki gelişmelere, değer yargılarından ve dürüstlüklerinden taviz vermeden ulaşacakları başarılara birlikte imza atacağımıza her zaman inandık.

IBEGEGROUP, günümüzde ve gelecekte de liderlerin ilk tercihi ve çözüm ortağı olarak, hizmet sektörüne yaptığı yeni yatırımlar ve başarılarla tartışmasız sektörün lideri olacaktır.


Üst Düzey Kadromuz

Meriç BOZAN - Yönetim Kurulu Üyesi/İcra Kurulu Başkanı

31.03.1986 yılında Edirne'de doğan Meriç BOZAN ilk, orta ve lise eğitimini FMV Özel Ayazağa Işık Lisesi'nde tamamlamıştır. Yeditepe Üniversitesi'nde İletişim Fakültesi Radyo ve Sinema Bölümü'nü bitirmesinin yanı sıra Halkla İlişkiler konusunda eğitim almıştır.

Av.Murat GÜRBÜZ - İcra Kurulu Üyesi/Genel Müdür

Av.Murat GÜRBÜZ, IB EGE GROUP Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır. 1984 yılında Kuleli Askeri Lisesinden, 1988 yılında Kara Harp Okulundan, 2008 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun olmuştur. 2009 yılında T.S.K.lerinden emekli olarak IB EGE GROUP bünyesine katılmıştır. İşletme Yönetimi ve Uluslararası İlişkiler Bilim Dallarında Yüksek Lisansı bulunan Murat GÜRBÜZ İktisat Fakültesi Maliye Bölümü mezunu olup 2017 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirip stajını tamamlayarak avukatlık mesleğine başlamıştır. Projelerin mimari planlama ve çizim aşamasından, ruhsat alınması, inşaatın tamamlanması, hizmetlerin planlanması, yönetim planlarının hazırlanması, tapularının çıkarılması, yaşamın başlamasına kadar olan süreçte Türkiye genelinde mali ve inşai yüksek hacimli pek çok toplu yapı, kentsel dönüşüm, konut, ticari, otel, AVM vb. projelerde görev almış olup hali hazır da görev almaya devam etmektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Av. Mine GERMELİ KARDEŞ - İcra Kurulu Üyesi / Baş Hukuk Müşaviri

Av. Mine GERMELİ KARDEŞ, IB EGE GROUP Hukuk Departmanı’nda Hukuk Müşaviri olarak görev yapmaktadır. Yeditepe Üniversitesi’nden onur derecesiyle mezun olan ve üniversite eğitimi sırasında yurtiçi ve yurtdışında birçok hukuk seminerine katılan ve American University Washington College of Law’da bir dönem hukuk eğitimi alan Av. Mine GERMELİ KARDEŞ, 2012 yılından beri IB EGE GROUP bünyesinde çalışmaya devam etmektedir.

Ayhan SAVAŞ – Mali İşler Koordinatörü

AYHAN SAVAŞ, IB EGE GROUP’un kuruluşundan bu yana mali müşavirliğini yapmaktadır. 1988 yılında Fatih Ticaret Lisesi, 1994 Yılında Gazi Üniversitesi Bolu İİBF İktisat Bölümünden mezun olmuştur. Çeşitli kademelerde özel sektörde görev yaptıktan sonra, 2003 yılından bu yana mali müşavir olarak çalışma hayatını devam ettirmektedir.

© 2005 IBEGEGROUP. All rights reserved